CYTAT NA DZIŚ: "W sztuce trzeba zawsze celować trochę wyżej niż się trafia".
Giacomo Manzi

ArtMediaStudio.Net - Facebook

O nas

ArtMediaStudio.Net to portal internetowy firmy zajmującej się produkcją mediów cyfrowych  zarejestrowanej w Londynie w styczniu 2006 roku pod nazwą "Renesans". Założycielami firmy jest producent mediów cyfrowych Sebastian Derwisiński oraz  kompozytor muzyczny,  nauczyciel śpiewu i gry na pianinie - Małgorzata Piotrowska.

 

Sebastian Derwisiński 

seb

Producent mediów cyfrowych z pięcioletnim doświadczeniem, absolwent studiów licencjackich w zakresie produkcji filmowej i wiedzy o filmie Uniwersytetu Zachodniego Londynu oraz Instytutu Literatury, Teatru i Filmu w Łodzi.  

Operator kamery i montażysta (zaawansowany użytkownik programów Final Cut, After Effects i Adobe Premiere Pro). Oprócz tego zajmuje się fotografią studyjną - portretową i fotografią modową oraz realizacją złożonych i dynamicznych serwisów internetowych takich jak sklepy internetowe, fora, blogi, strony osobiste i biznesowe przy użyciu platformy Joomla.    

Posiada doświadczenie w realizacji wielu rozmaitych rodzajów mediów takich jak teledyski muzyczne, firmy promocyjne dla znanych ośrodków życia nocnego Londynu (Movida) czy organizacji charytatywnych takich jak Fundacja Księżnej Diany organizująca znane pokazy mody. Twórca kilkunastu krótkich fabuł w gatunkach takich jak dreszczowiec, komedia, dramat, noir, dokument filmowy. Realizował zdjęcia filmowe w egzotycznych lokalizacjach takich jak pustynia na Saharze czy dżungla na Jamajce na kamerach wysokiej rozdzielności - HDV. Kręcił uroczystości okolicznościowe takie jak śluby i wesela, imprezy urodzinowe dla społeczności z różnych kontynentów od Afryki po Chiny. Realizuje wywiady ze znanymi ludźmi ze świata sztuki, kultury i rozrywki w Londynie i w Polsce.  

Ma przyjacielskie i pozytywne podeście do klienta i nastawienie na stały rozwój umiejętności w różnych dziedzinach związanych z multimediami.  Właściciel studia w zachodnim Londynie oraz centralnej Polsce.  Posiada własnego manadżera, który negocjuje kontakty - dział kontakt.

 

 

Edukacja:

01.10.2007 – 01.07.2010 – Uniwersytet Zachodniego Londynu 
Produkcja filmowa i wiedza o filmie (studia dzienne)

01.10.1999 – 06.06.2006 – Instytut Literatury, Teatru i Filmu w Łodzi  (studia dzienne)

01.10.1994 – 30.06.1999 – prestiżowa szkoła z autorskim programem edukacji menadżerskiej w Łodzi

 

 

Małgorzata Piotrowska 

Margarita Piotrowska rozpoczęła swą karierę muzyczną w roku 1994 jako muzyk, grający na instrumencie o nazwie viola da gamba i jako tancerka zespołu Antiquo Modo pod dyrekcją Krzysztofa Galanta - lutnisty, konstruktora kopii dawnych instrumentów. Grała blisko sto koncertów muzyki dawnej  w muzeach, na uniwersytetach, prestiżowych imprezach,  benefisach znanych gwiazd, ludzi ze świata polityki czy w domach dziecka. 

W roku 2002 Antiquo Modo nagrało album muzyczny z muzyką dawną, zawierający również jeden singiel z repertuaru muzyki międzywojennej, do którego słowa napisał Boleslaw Wieniawa Długoszowski, a muzykę skomponowała Małgorzata Piotrowska.

Jako założycielka stowarzyszenia "Renesans" od roku 1998 Małgorzata Piotrowska promowała repertuar pieśni patriotycznych i autorskich w Polsce oraz na kresach dawnej Rzeczpospolitej m.in. na Łotwie i Litwie. Pisała, komponowała oraz śpiewała własny repertuar prezentowany na festiwalach w Polsce w latach 1998 - 2002. 

Od roku 2000 do 2002 współpracowała z pianistą  przy repertuarze piosenek angielskich w stylu pop oraz niektórych standardach jazzowych

Małgorzata była szkolona przez świetnych nauczycieli śpiewu. W roku 1999 przeszła kurs śpiewu u profesora Dariusza Grabowskiego. W roku 2004 otrzymała dyplom w zakresie śpiewu operowego z łotewskiej akademii muzycznej Herewith Jazeps Vitols, gdzie odbywała roczny kurs u profesor Ludmily Morozy. W latach 2002 - 2005 uczyła się sopranu pod dyrekcją profesor Moniki Kolasy Hladikowej w Łodzi, gdzie uzyskała dyplom średniej szkoły muzycznej w klasie sopranu. 

W roku 2005  wyjechała do Londynu, gdzie występowała wśród Polaków na Wyspach Brytyjskich. W Londynie założyła firmę zajmującą się doradztwem podatkowym i imigracyjnym oraz studio multimedialne zajmujące się produkcją mediów: realizowaniem nagrań filmowych, fotografią, muzyką i realizacją serwisów internetowych.

 
W roku 2007 rozpoczęła naukę na Uniwersytecie Zachodniego Londynu w zakresie kompozycji muzycznej. Od tego czasu pracuje na komputerach firmy Apple zajmując się cyfrową produkcją muzyki przy użyciu programów takich jak Logic Studio czy Sibelius. Bierze udział w festiwalach muzycznych w Londynie. Jej muzyka była grana przez osoby związane ze znanym London Collage of Music. 

W latach 2007-2009 była członkiem Chamber Music Choir pod dyrekcją Paula Ayresa. Występowała w Londonie m.in. w St Giles in the Fields Church, Southwark Cathedral, St Clement Danes Church, Toynbee Hall. 

Od roku 2007 współpracuje w twórcami mediów, tworząc muzykę do rozmaitych produkcji filmowych, pokazów mody, jak i tworzy podkłady muzyczne do serwisów internetowych. Realizuje obecnie projekt własnego studia nagrań i plany realizacji teledysków, prowadząc jednocześnie prywatne kursy muzyczne gry na pianinie i śpiewu. 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem