CYTAT NA DZIŚ: "W sztuce trzeba zawsze celować trochę wyżej niż się trafia".
Giacomo Manzi

ArtMediaStudio.Net - Facebook

Nasz ekwipunek

W naszym studiu używamy nowoczesnych technologii cyfrowych mediów. Posiadamy wysokiej rozdzielczości kamery (HVR Z1 i HVR A1), które dają bardzo wysoką jakość obrazu. Rozdzielczość obrazu jest znacznie wyższa niż w tradycyjnej telewizji i porównywalna do jakości niektórych filmów kinowych. Technologia HDV jest bardzo popularna wśród profesjonalistów. Kamera Z1 była używana na przykład w Star Wars lub przy realizacji Władcy Pierścieni, by wymienić tylko kilka z najbardziej znanych produkcji. Największy na świecie publiczny kanał telewizyjny (British Broadcasting Channel) wykorzystywał do niedawna kamerę Sony Z1 do szkolenia swojego personelu.

Do realizacji zleceń fotograficznych, jak i filmowych używamy aparatu Canon 6D + wielu obiektywów jak standardowy 28-75 mm, F 2.8 czy ultra - jasny 50mm f 1.4. Soczewki te są bardzo jasne i możemy z nich korzystać w wielu sytuacjach np. w przypadku słabego oświetlenia. Jesteśmy również wyposażeni w wysokiej jakości lampę błyskową: Speedlite 580EX, aby być zawsze gotowi do strzału, niezależnie od okoliczności. 

Pracujemy również z użyciem HiLite Lastolite. To niesamowite, przenośne studio, które pozwala nam bez problemu podróżować do domów naszych klientów  i przerobić ich salon w profesjonalne studio fotograficzne w ciągu kilku minut.

 

     Cechy naszego sprzętu:

Kamery HDV (wysoka jakość) / DSLR (cyfrowe lustrzanki)

Wysoka jakość obrazu i rozdzielczość. Bardzo jasne obiektywy sprawiają, że aparat sprawdza się przy trudnych warunkach oświetleniowych. Projekt, który zamawiasz może być dostarczony na dyskach Blu-Ray i może być odtwarzany nawet na dużych powierzchniach lub telewizorach HD bez utraty jakości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŚWIATŁO

Oświetlenie jest dla nas bardzo ważne. Mamy starannie dobrane zestawy oświetleniowe do naszego studia fotograficznego i produkcji filmowych. Oszczędzamy energię i jesteśmy przyjazni środowisku naturalnemu, dlatego korzystamy z lamp oszczędzających energię. Stosujemy światła Lastolite RayD8 (lampy fluorescencyjne / do 500 W tungsten opcjonalnie); Lastolite 8 - 400 W x 2. Mamy trzy softboxy wraz z ramionem, aby uzyskać miękkie światło. Korzystamy z najnowszych technologii oświetleniowych takich jak Dedo DLH4150W & Dedo DP1 z obiektywami 85mm + 3 gobo. Używamy filtrów dla najbardziej wymagających i skomplikowanych efektów świetlnych.

 

 

DŹWIĘK

Korzystamy z mikrofonów radiowych Sennheisser EW122, jeśli istotna jest mobilność. Jesteśmy w stanie przechwytywać audio oddzielnie przy użyciu zoomu H2 Handy Recorder i jesteśmy w stanie produkować podcasty internetowe z wykorzystaniem Behringer Podcast Studio Bundle Firewire.

ZESTAW DO MONTAŻU I RÓŻNE AKCESORIA:

Rozumiemy, że każdy z nas chce, aby zamówione projekty były realizowane jak najszybciej i chcemy mieć pewność, że dane nie zostaną utracone z powodu wirusów lub awarii sprzętu. Dlatego wybraliśmy produkty Apple do edycji projektów. Używamy dwóch komputerów iMac, 2,8 Dual Core 2,8 4GB i jeden przenośny Mac Book Pro Dual Core 2,4 4GB. Dla najbardziej złożonych projektów video używamy Mac Pro 2x 2,8 GHz, 8 rdzeniowej maszyny produkcji Apple z 16 GB RAM, superszybkimi dyskami SSD i kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 680 2 GB! Dodatkowo stosujemy wiele różnych akcesoriów do poprawy jakości naszych produkcji medialnych. Używamy statywu Vel-Flo 9 PH-368  i składane Dolly Polaroid, które pozwala robić najazdy kamerą. Mierzymy światło z zewnętrznych światłomierzy takich jak SEKONIC-358 L , aby upewnić się, że uzyskamy najlepsze nagranie w danej lokalizacji. Zależy nam na dużej jakości dźwięku i używamy zestawu Rycote, aby kontrolować jakość nagrań. Jesteśmy w stanie dostarczyć klientom produkcje Blu Ray, najlepszą jakość obrazu cyfrowego, dzięki stacji LG BluRay. Używamy drukarki XeroxC2424, aby zaoferować Państwu wysokiej jakości wydruki. Xerox WorkCentre C2424 jest pierwszą drukarką stałoatramentową. Drukuje i kopiuje z prędkością do 24 stron na minutę (ppm) i skanuje z prędkością do 20 str obustronnego druku. Do realizacji prezentacji multimedialnych oferujemy projektor SVGA Optoma.

Skontaktuj się z nami jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakiekolwiek pytania. 

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem